27° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /var/www/vhosts/istanbulchannel.net/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 144
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /var/www/vhosts/istanbulchannel.net/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 148

İzmir Channel’de Yayınlanan Gülay Pekcan ile Muhtarım Programının Konugu Fatma Öztürk

İzmir Channel’de Yayınlanan Gülay Pekcan ile Muhtarım Programının Konuğu İzmir Konak İlçesi Saygı Mahallesi Muhtarı Fatma Öztürk Oldu. Muhtar Fatma Öztürk İzmir Channel’de Yayınlanan Gülay Pekcan’ın Hazırlayıp Sunduğu Gülay Pekcan ile Muhtarım Programı Vasıtasıyla Yetkililere Beklentilerini İletti. Saygı Mahallesi Gültepe Mezarlığı,Gültepe Karakolu ve Toros Meydan’dan Oluşuyor.6000 kişinin ikamet ettiği mahallede 3088 seçmen var ve bunların […]
Genel - Eylül 5, 2019 10:27 am A A

İzmir Channel’de Yayınlanan Gülay Pekcan ile Muhtarım Programının Konuğu İzmir Konak İlçesi Saygı Mahallesi Muhtarı Fatma Öztürk Oldu.

Muhtar Fatma Öztürk İzmir Channel’de Yayınlanan Gülay Pekcan’ın Hazırlayıp Sunduğu Gülay Pekcan ile Muhtarım Programı Vasıtasıyla Yetkililere Beklentilerini İletti. Saygı Mahallesi Gültepe Mezarlığı,Gültepe Karakolu ve Toros Meydan’dan Oluşuyor.6000 kişinin ikamet ettiği mahallede 3088 seçmen var ve bunların 1500’ü kadın.Saygı Mahallesinin Gelir Seviyesi Düşük ve 500 üzerinde işsiz genç var.Muhtar Fatma Öztürk işsiz gençlerle ilgili bir konuyu da Gülay Pekcan’a dert yanıyor.”Gençler bulduğumuz işleri de beğenmiyorlar”

Fatma Öztürk Mahallemizde şiddet gören kadınlarımız var.Uyuşturucu kullanan bir kesim var.Bu vatandaşlarımıza elimizden gelen hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gülay Pekcan”Mazgalların içi tıkalı,sel felaketine zemin hazırlar bu durum.Üzülerek söylüyorum ki sokaklarınız temiz değil ,çöp sorunu var,bunu yetkililere aktaracağım.

Fatma Öztürk”Burada imara açılmasını beklediğimiz yerler var bu mahallenin büyük sorunlarından biri de bu”

Fatma Öztürk’ün Gülay Pekcan aracılığı ile yetkililerden istediği en büyük şey Muhtarlık Binası önüne kamera sistemi kurulması veya MOBESE bağlatılması.

Saygı Mahallesinde Çöp Konteyner Eksikliği Var

Gülay Pekcan’ın Gözlemleri Demir korkuluklar kırık ve her an bir vatandaşımız düşebilir

Gülay Pekcan”Saygı Mahallesinde bu sokakta bir vatandaşımız görme engelli ve bu basamaklardan çıkarken çok zorlanıyor Fen işlerinden bu vatandaşımız için duvara tutunması için korkuluk istiyoruz”

Saygı Mahallesi Muhtarı Fatma Öztürk”2888 sokak muhtarlığın karşısı merdivenler çok bozuk.Fen İşlerimizden bu sokaktaki merdivenlerin düzeltilmesini istiyoruz”

Gülay Pekcan ”2666 sokak’ta yol ve bu alan çok pis,temizlik işlerinden temizlik bekliyoruz”

Gülay Pekcan Muhtar Fatma Öztürk ile birlikte Saygı Mahallesi Sakinlerinin Dertlerini Dinledi

Genel - 10:27 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.